Auto.sk Auto.sk

Novinky

Jaguar ukázal nový F-Type aj s pomocou 232 metrovej trate Hot Wheels®

Kto máte radi hračky, skoky a rýchle hračkárske autíčka nenechajte si ujsť video Jaguaru z predstavenia modelu F-Type.
New Jaguar F-TYPE x Hot Wheels - YouTube

Kto máte radi hračky, skoky a rýchle hračkárske autíčka nenechajte si ujsť video Jaguaru z predstavenia modelu F-Type.

Pri predstavení nového športového modelu väčšinou uvádzame parametre ako výkon 575 konských síl, či cenovka 63 200 eur. V prípade Jaguaru F-Type musíme pridať aj iné fakty. Model v mierke 1:64, 232 m dlhá hračkárska trať Hot Wheels®, 25-krát loop a tri skoky. Jaguar Land Rover je známy kaskadérskymi kúskami pri predstavovaní svojich áut. Pozrieť si ich môžete v nasledujúcom článku.

Tentokrát trochu ubral z adrenalínu a zopakoval akrobatické kúsky v malom. Popritom ukázal svetu nový F-Type. Video s jazdou si môžete pozrieť na konci článku.

Jaguar

Jaguar F-Type modelového roku 2020 má jemne upravený dizajn s agresívnou prednou časťou. Vozidlo dostalo novú kapotu, širšiu prednú masku a upravený predný nárazník a tenšie predné svetlá. Úpravy sa dotkli aj zadných svetiel. Vo vnútri F-Type neprináša nový vzhľad, do výbavy však dostal 12,3-palcový digitálny prístrojový panel a multimediálny systém Touch Pro.

Jaguar F-Type 2020 (18 obrázkov v galérii)

Ponuka motorov sa bude v závislosti od konkrétneho trhu líšiť. V Európe vypadáva z ponuky šesťvalec. Základnou jednotkou je turbom prepĺňaný štvorvalec s výkonom 221 kW a s krútiacim momentom 400 Nm. Dopĺňajú ho výrazne silnejšie motory V8 s výkonom 330 kW resp. 423 kW v prípade najsilnejšej verzie. Zrýchlenie z 0 na 96 km/h (60 miľ/h) zvládne najvýkonnejšia verzia dodávaná výlučne s pohonom všetkých kolies za 3,5 s. Najlacnejší F-Type možno v Británii objednať za v prepočte 63 200 eur.

Tagy

Pokračovať v čítaní