Auto.sk Auto.sk

Novinky

Hondy Jazz a Jazz Crosstar prichádzajú na slovenský trh, poznáme ceny

Nový Crosstar bude plniť rolu exkluzívnejšieho modelu a dostupný bude výlučne v najvyššej výbave.
Hondy Jazz a Jazz Crosstar prichádzajú na slovenský trh, poznáme ceny Honda

Honda v júni privezie na Slovensko prvé kusy novej Hondy Jazz, ktorá bude po prvýkrát štandardne vybavená dvojmotorovou hybridnou pohonnou jednotkou a ponesie nový znak hnacieho ústrojenstva „e:HEV. Spolupracovať bude výlučne s automatickou prevodovkou e-CVT. V ponuke nebude minimálne na začiatku predaja žiadny iný motor. Srdcom pohonnej jednotky je elektromotor s výkonom 80 kW. Spaľovací štvorvalec s objemom 1,5 l poslúži vo väčšine situácií len ako generátor elektrickej energie. Pri vyšších rýchlostiach však môže aj poháňať kolesá. Nová generácia hatchbacku je postavená s dôrazom na komfort a tradične aj priestor, ktorými je Jazz známy. K dispozícii budú tri stupne výbavy Comfort, Elegance a Executive. 

Nový Jazz sa na Slovensku bude predávať vo výbave Comfort od 19.590 eur, ktorá obsahuje 10 airbagov vrátane nového predného stredového airbagu, pokročilý systém podpory riadenia Honda Sensing, adaptívny tempomat, automatickú klimatizáciu, asistent jazdy v kolóne, automatické LED svetlomety, flexibilné sedadlá „Magic Seats“, diaľkovo sklopné spätné zrkadlá, automatické stierače. 

Verzia Crosstar je pre Jazz novinkou, inšpirovanou modelmi SUV. Jazz Crosstar, sa bude predávať od 23.990 eur výlučne v najvyššej výbave Executive. Táto výbava okrem iného obsahuje 10 airbagov vrátane nového predného stredového airbagu, pokročilý systém podpory riadenia Honda Sensing, služby pokročilej konektivity, adaptívny tempomat, automatickú klimatizácia, navigáciu, prémiový 376W audio systém s 8 reproduktormi a subwooferom, bezkľúčový vstup a štartovanie, strešné lyžiny, kožený volant a hlavica radiacej páky.

Tagy

Pokračovať v čítaní