http://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=.Kg1L3AogVV7VoRsjQw6zMbfj52YXNr6H7USs18tFSL.07/fastid=fkceldpfnabsrrkjnvevsywjrymb/stparam=qflebrdjha/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=

Auto.sk Auto.sk

Fun

Vlastniť Lamborghini nestačí. Ruska ho obalila do Swarovského

Presne dva milióny krištáľov Swarovski minula mladá Ruska na obalenie svojho auta. Nuž, kde nie je vkus, tam sa treba vytiahnuť peniazmi.
Vlastniť Lamborghini nestačí. Ruska ho obalila do Swarovského

Presne dva milióny krištáľov Swarovski minula mladá Ruska na obalenie svojho auta. Nuž, kde nie je vkus, tam sa treba vytiahnuť peniazmi.

Automobily Lamborghini milujeme. Ich agresívne línie a dojem pretekárskej strohosti robia z auta skutočne pozoruhodný kúsok. Iste, dôležitý nie je iba zovňajšok. Treba dbať aj na to, čo je vo vnútri. To nám hovorievali kedysi v inom kontexte aj naše mamy. Úžasné a výkonné motory so zvukom, pri ktorom sa aj mužom podlamujú kolená. Mladá podnikateľka z Ruska si si však z príslovia ťažkú hlavu asi nerobí, keď dovolila, aby s jej nádherným Aventadorom SV spravili tento kúsok.

I keď je dizajn auta okázalý a fascinujúci, nám sa príliš nepáči. Ale proti vkusu žiaden dišputát. Napokon, majiteľka Daria Radionova je svojou láskou ku zvláštnym automobilom známa. V jej vozovom parku sa už nachádza Lamborhini Huracan s 1,3 miliónom krištáľov Swarovski a Mercedes-Benz CLS, na ktorý úpravcovia pripevnili jeden milión drahých kameňov. Jej nové Lamborghini Aventador SV teda bude pravdepodobne autom s najväčším počtom krištáľov vôbec. Sčasti preto, lebo ich je skutočne až dva milióny, sčasti preto, lebo podobnú záľubu pestuje málokto.

Ako ovplyvnia kamene Swarovski zrýchlenie a váhu auta, sme nezistili. Úprimne, asi to ani nie je dôležité. Keď sa vám podarilo zobrať dizajn stropného lustra vašej starej mamy grófky z kaštieľa a spraviť z neho pojazdný luxusný automobil, vaše ciele sú asi niekde úplne inde ako pri maximalizácií výkonu. Mladá podnikateľka dosiahla jedinečnosť, a tak už treba len zabezpečiť, aby jej ich niekto z laku "nevylúpol."

Tagy

Pokračovať v čítaní