Auto.sk Auto.sk

Fun

Video: Vodič unikal pred policajtmi. Spravil začiatočnícku chybu

Policajné naháňačky sú v USA takmer samostatné relácie. Vodičovi na tomto videu sa dlho darilo utekať. Jeho šance premárnila nezmyselná nehoda.
Police chase that just happened, suspect crashes into someone's truck - YouTube
Youtube

Ak ste naozaj takí trúfalí, že sa pred policajtmi dáte na útek, aspoň by ste mali vedieť šoférovať. Vodič z Los Angeles, ktorý sa po ozbrojenom útoku brokovnicou rozhodol utiecť pred zákonom, doplatil na vlastnú nepozornosť.

Na videu si môžete pozrieť koniec záznamu z viac ako 20 minútového prenasledovania vodiča, podozrivého zo zabitia. Nedokážeme odhadnúť, čo sa takému človeku mohlo hnať hlavou, ale jeho psychický stav začal výrazne vplývať na jeho jazdu. V posledných sekundách naháňačky začal nezmyselne meniť jazdné pruhy a kľučkovať po šesťprúdovej ceste. Prvý kúsok mu vyšiel, keď si ho vodič pripájajúceho sa auta všimol. Druhý manéver pri predbiehaní kamiónu však skončil neslávne. Vodič pravdepodobne stratil pozornosť a nestihol sa vyhnúť pickupu, ktorý bol za kamiónom. Nabúral doň a svoje auto tým odpísal.

Bolo už len otázkou sekúnd, kedy sa vodič vzdá a nakoniec sa skutočne odovzdal do rúk polície. Napokon, kto kedy dúfal, že unikne pri policajnej naháňačke? Na tohto jedného podozrivého sme na videu narátali najmenej 21 policajtov.

Tagy

Pokračovať v čítaní