Auto.sk Auto.sk

Fun

Video: Vodič nabúra a ukradne auto inému účastníkovi nehody

Tak toto je naozaj šialené. Kompilácia nehôd zobrazuje šialenú situáciu. Vodič nabúral, presadol do iného auta a vydal sa na útek.
???????? AMERICAN CAR CRASH / INSTANT KARMA COMPILATION #175 - YouTube

Tak toto je naozaj šialené. Kompilácia nehôd zobrazuje šialenú situáciu. Vodič nabúral, presadol do iného auta a vydal sa na útek.

Pozerať kompilácie nehôd je pre mnohých nadšencov motorizmu istá šialená zábavka. Človek nikdy nevie, na čo natrafí. V tejto kompilácií sme však hneď na začiatku našli absolútne absurdnú situáciu, ktorá sa stala realitou.

Video zobrazuje vodiča, ktorý sa snaží uniknúť na ukradnutom vozidle. Kvôli príliš vysokej rýchlosti nezvládne riadenie a vletí do auta pred ním a spôsobí reťazovú kolíziu. Bežná nehoda sa zmení na akčný útek z miesta činu vtedy, keď vodička červeného Golfu vystúpi zo svojho auta. Hneď vzápätí vystúpil aj muž z SUV a rozhodol sa ukradnúť Golf. Nastúpil a vydal sa na útek. Našťastie pre majiteľku auta boli reakcie ostatných dostatočne rýchle a vodiča sa podarilo zastaviť.

Ďalšie vyšetrovanie ukázalo, že auto, ktoré spôsobilo nehodu, bolo kradnuté. Aby sa vodič vyhol trestu, musel ukradnúť ďalšie auto a ujsť na ňom z miesta nehody. To sa mu našťastie nepodarilo a skončil v rukách polície. Rozsudok znel 5 rokov väzenia.

Tagy

Pokračovať v čítaní