http://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=.Kg1L3AogVV7VoRsjQw6zMbfj52YXNr6H7USs18tFSL.07/fastid=fkceldpfnabsrrkjnvevsywjrymb/stparam=qflebrdjha/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=

Auto.sk Auto.sk

Fun

Toto sa skrýva pod logom Seatu. Prekvapení?

Plastový kryt motora už tradične plní aj dizajnovú funkciu. Preto je skrášlený rôznymi popismi a logami. Čo sa nachádza pod týmto krytom, je minimálne vtipné.
Seat Cupra 300 Logo VW - YouTube

Plastový kryt motora už tradične plní aj dizajnovú funkciu. Preto je skrášlený rôznymi popismi a logami. Čo sa nachádza pod týmto krytom, je minimálne vtipné.

Kryt na vrchu motora je predovšetkým dizajnová záležitosť. Okrem toho odrádza samozvaných domácich kutilov od fušovania v oblasti, ktorá je pre auto kľúčová. 

V každom prípade vyzerá dobre, ak po otvorení priestoru motora uvidíte logo svojej obľúbenej značky vo veľkom "vycapené" priamo uprostred. Vtedy vás občas pochytí aj pýcha, aký skvelý stroj to vlastníte, ako dobre to pod kapotou vyzerá. Až pokým sa nedozviete krutú pravdu.

To, že motory koncernu Volkswagen sú používané naprieč celým portfóliom dcérskych spoločností, nikoho neprekvapuje. Dokonca to nie je ani tajomstvo. Ak už si ale objednáme našu milovanú značku, tajne dúfame, že komponenty, i keď sú rovnaké, boli vyrobené priamo pre túto značku. Chlapík na videu sa rozhodol zistiť, čo sa skrýva pod majestátnym logom Seatu na motore. Po zosadení "masky" sa objavila pravá tvár, logo Volkswagen vylisované priamo do súčiastky.

V podstate ani nie sme prekvapení. No je šokujúce, že sa spoločnosť rozhodla riešiť túto "kozmetickú" maličkosť tak, že logá v podstate len prekryla. Inak tomu nie je ani pri logu Škoda. Aj tu sa po odlupnutí objaví tvár nemeckej matky. Na druhú stranu môžete pokojne spávať s vedomím, že vlastníte kvalitu Volkswagenu. I keď máte úplne inú značku.

zdroj: Youtube.com

Tagy

Pokračovať v čítaní