Auto.sk Auto.sk

Fun

S týmto gadgetom môžete dať najavo, čo si myslíte

Idete po ceste a zrazu sa pred vás niekto surovo a nebezpečne natlačí tak, že vás kompletne obmedzí a vy musíte veľmi prudko zabrzdiť. Predovšetkým ráno je takéto brzdenie často spojené s lietajúcimi raňajkami, kávou, ktorá sa tiež rozhodla, že ju nebaví trčať v stojane alebo, v prípade žien, môžete
S týmto gadgetom môžete dať najavo, čo si myslíte

Idete po ceste a zrazu sa pred vás niekto surovo a nebezpečne natlačí tak, že vás kompletne obmedzí a vy musíte veľmi prudko zabrzdiť. Predovšetkým ráno je takéto brzdenie často spojené s lietajúcimi raňajkami, kávou, ktorá sa tiež rozhodla, že ju nebaví trčať v stojane alebo, v prípade žien, môžete zbierať po celom aute riasenky, púder a neviem čo ešte. Vtedy by ste to tomu hlupákovi pred vami dali radi vyžrať. Zablikáte, alebo vytrúbite. Čo ak však potrebujete komunikovať s autom za vami? Vynadať, alebo naopak poďakovať, či poprosiť? Už je to možné!

Drivemocion Led Sign je gadget, ktorý si jednoducho pomocou prísaviek prilepíte na vaše zadné okno a pomocou diaľkového ovládania jednoducho zvolíte smajlíka, aký sa vám bude v danej chvíli hodiť. Tvorcovia ale dbali na to, aby táto šikovná vecička robila na cestách skôr pozitívnu náladu, ako podnecovala agresivitu. Prostredník by ste preto na väčšine modelov hľadali márne. Vďakabohu. Predstavte si, ako dekadente by to asi vyzeralo v rannej Bratislavskej zápche.

Drivemocion LED

zdroj: Youtube.com

Tagy

Pokračovať v čítaní