Auto.sk Auto.sk

Fun

Richard Hammond má krízu stredného veku. Jazdí na Rangeri Raptor

Ford natočil s hviezdou The Grand Tour sériu vtipných videí. Richard Hammond si lieči krízu stredného veku v novom Rangeri Raptor.
Is this the answer to Richard Hammond's mid-life crisis? - YouTube

Ford natočil s hviezdou The Grand Tour sériu vtipných videí. Richard Hammond si lieči krízu stredného veku v novom Rangeri Raptor.

Tento rok oslávi Richard Hammond 50 rokov. Známy moderátor automobilových relácií o sebe hovorí, že mu začína kríza stredného veku. Rozhodol sa preto natočiť sériu videí, v ktorých ukáže jediné auto, ktoré je schopné muža v takomto životnom období potešiť. Je ním Ford Ranger Raptor.

Videá magazínu Drive Tribe vznikli v partnerstve s Fordom. Ide teda v podstate o platenú reklamu na Ranger Raptor, ktorú sa ale oplatí dopozerať dokonca. Humor typický trojici Hammond, May a Clarkson nechýba ani v týchto videách a kto by čakal vtipné rozuzlenie na konci, dočká sa.

zdroj: Youtube.com

Hammond predstavuje Raptora vo Veľkej Británií, kde bude mať už na prvý pohľad celkom problém. Úzke cestičky britského vidieka sa vždy hodili viac autám typu Mini. Napriek tomu sa Raptor v zákrutách obracia celkom svižne. V prvom videu nás Hammond presvedčil, že napriek svojmu vidiecko-pracovnému vzhľadu je Ranger ideálny aj pre manažérov. Vybral sa s ním po svojich "kolegov" v oblekoch a zaviezol ich na stretnutie. Po ceste sa však rohodol zvoliť skratku cez les plný bahna.

Druhé video je založené na podobnom princípe. Ibaže tentokrát dokazuje Hammond, prečo je Raptor vhodný aj ako auto pre najlepšieho otca na svete. Zoberie svoje dve milované dcéry na nákupy a... A opäť to skončí skratkou cez bahnitý les.

Musíme povedať, že videá známeho automobilového novinára nás celkom pobavili. Ale v kútiku duše ich budete aj vy porovnávať so šou, ktorú je schopná spraviť celá "svätá" trojica. Vyrovnali sa tie videá recenziám The Grand Tour? Napíšte nám do komentára.

Tagy

Pokračovať v čítaní