http://sk.hit.gemius.pl/lshitredir/id=.Kg1L3AogVV7VoRsjQw6zMbfj52YXNr6H7USs18tFSL.07/fastid=fkceldpfnabsrrkjnvevsywjrymb/stparam=qflebrdjha/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=

Auto.sk Auto.sk

Fun

Posteľ od Fordu je riadny úlet: Udrží vás na svojej polovici

Ak spávate s partnerkou v jednej posteli, iste sa vám stalo, že ste sa tlačili na kraji, kým ona ležala cez celú posteľ. S novým konceptom domáceho riešenia od Fordu už tento problém nenastane. Nikdy.
Ford Lane-Keeping Bed - YouTube

Ak spávate s partnerkou v jednej posteli, iste sa vám stalo, že ste sa tlačili na kraji, kým ona ležala cez celú posteľ. S novým konceptom domáceho riešenia od Fordu už tento problém nenastane. Nikdy.

Ford je známy využívaním svojich motoristických vychytávok na riešenie bežných problémov života. Na našich stránkach ste sa mohli dočítať napríklad o protihlukovej búde pre psa alebo o šiltovke, ktorá odhalí mikrospánok. Väčšina ich vynálezov ostane iba vo fáze konceptu a napriek prevratnosti nápadu svetlo sveta v sériovej podobe nikdy neuzrie.

Najnovší vynález americkej spoločnosti však považujeme za šialený výstrelok, v dobrom samozrejme. Predstavte si, že vás váša partnerka stále vytláča z postele. V momente, keď už ju tretíkrát odtláčate, rozmýšľate, že by ste sa lepšie vyspali na sedačke. Aké by to bolo dokonalé, keby ostala vo svojom "pruhu." Nuž, Ford si práve pre takýchto nešťastníkov pripravil riešenie.

Posteľ inšpirovaná systémom sledovania jazdného pruhu obsahuje hneď niekoľko technológií, ktoré udržia vašu polovičku na svojom mieste bez toho, aby vám prekazili romatiku alebo ju zobudili. Tou hlavnou technológiou je rotačný matrac, ktorý funguje podobne ako bežiaci pás. V spojení so senzormi tlaku dokáže zamerať osobu ležiacu na posteli, zistiť voľné miesto na jednej zo strán a pomocou motorov ju presunúť na voľné miesto. Len si to predstavte. Trpíte na kraji postele okupovaní votrelkyňou, posteľ zasiahne a zrazu ste obaja v strede a môžete sa slobodne rozvaľovať.

Už z konceptu je jasné, že spomedzi posledných vynálezov značky je "bežiaca" posteľ asi najväčší úlet. Ako návrh nás však veľmi pobavil. Všetci muži, ktorí majú nespratné ženy, môžu len ľutovať, že Ford sa venuje autám a nie nábytku.

zdroj: Youtube, com

Tagy

Pokračovať v čítaní