Auto.sk Auto.sk

Fun

FUN TEST: Sajfa sa vrátil do svojej mladosti a opäť sadol za volant Hondy Civic

Truhlík zohnal do FUN TEST-u tentokrát Hondu Civic s malým benzínovým trojvalcom. Úlohou Sajfu, ako bývalého majiteľa staršej generácie Hondy Civic 1,8 l, bolo uhádnuť, aký objem má motor pod kapotou. Vychádzať pritom mohol len zo svojich pocitov za volantom. Ako sa zhostil svojej úlohy Sajfa a aj ď
FUN TEST: Sajfa sa vrátil do svojej mladosti a opäť sadol za volant Hondy Civic

Truhlík zohnal do FUN TEST-u tentokrát Hondu Civic s malým benzínovým trojvalcom. Úlohou Sajfu, ako bývalého majiteľa staršej generácie Hondy Civic 1,8 l, bolo uhádnuť, aký objem má motor pod kapotou. Vychádzať pritom mohol len zo svojich pocitov za volantom. Ako sa zhostil svojej úlohy Sajfa a aj ďalší viac či menej náhodní hostia, sa dozviete vo videu.

„Nová Honda Civic prichádza v jubilejne desiatej generácii. Tento obľúbený model je k dispozícii s dvoma zážihovými motormi s výkonom 129 a 182k a špičkovým viacprvkovým zavesením zadných kolies, vďaka ktorému má bezkonkurenčné jazdné vlastnosti. Teraz navyše je nový Civic podporený zaujímavou akciou”. Viac na http://www.honda.sk/cars/new/civic-5-door/offers/civic-offer-detail.html.

Honda-Civic

Advertisement

Tagy

Pokračovať v čítaní